Ugur Ozaltin Makaleleri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

En son konular
» BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN
HAYRET EmptyPaz Ağus. 19, 2012 2:17 pm tarafından Admin

» NEDEN ÇOK ÜZGÜNÜM
HAYRET EmptyPerş. Haz. 07, 2012 4:17 pm tarafından Admin

» KATİLLİK NERDE BAŞLAR
HAYRET EmptyPtsi Haz. 04, 2012 4:24 pm tarafından Admin

» SOR SORUYU
HAYRET EmptySalı Mayıs 29, 2012 12:20 pm tarafından Admin

» ÜSTÜN DÖKMEN DÖKTÜRDÜ
HAYRET EmptyÇarş. Mayıs 16, 2012 11:50 am tarafından Admin

» PARA ZAAFI
HAYRET EmptyPtsi Mayıs 14, 2012 5:50 pm tarafından Admin

» KUL HAKKI
HAYRET EmptyPerş. Mayıs 10, 2012 2:49 pm tarafından Admin

» DECCAL CENNETİNİ İSTEMİYORUM
HAYRET EmptyCuma Mayıs 04, 2012 2:06 pm tarafından Admin

» OKUMAK ÇÖZMEKTİR
HAYRET EmptyPerş. Mayıs 03, 2012 12:34 pm tarafından Admin

En son konular
» BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN
HAYRET EmptyPaz Ağus. 19, 2012 2:17 pm tarafından Admin

» NEDEN ÇOK ÜZGÜNÜM
HAYRET EmptyPerş. Haz. 07, 2012 4:17 pm tarafından Admin

» KATİLLİK NERDE BAŞLAR
HAYRET EmptyPtsi Haz. 04, 2012 4:24 pm tarafından Admin

» SOR SORUYU
HAYRET EmptySalı Mayıs 29, 2012 12:20 pm tarafından Admin

» ÜSTÜN DÖKMEN DÖKTÜRDÜ
HAYRET EmptyÇarş. Mayıs 16, 2012 11:50 am tarafından Admin

» PARA ZAAFI
HAYRET EmptyPtsi Mayıs 14, 2012 5:50 pm tarafından Admin

» KUL HAKKI
HAYRET EmptyPerş. Mayıs 10, 2012 2:49 pm tarafından Admin

» DECCAL CENNETİNİ İSTEMİYORUM
HAYRET EmptyCuma Mayıs 04, 2012 2:06 pm tarafından Admin

» OKUMAK ÇÖZMEKTİR
HAYRET EmptyPerş. Mayıs 03, 2012 12:34 pm tarafından Admin

Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama

HAYRET

HAYRET Empty HAYRET

Mesaj  Admin C.tesi Ocak 28, 2012 5:05 pm

HAYRET

Gökçe Bahadır ile Ali Sunal’ın televizyonda magazin programlarında boşanma kararı aldıklarını duyunca çok şaşırdım hayret ettim. 7 ay önce evlenmişlerdi. 4 yıl süren flört devresinden sonra evlilik 7 ay sürdürülebilmiş. Bende bunun astrolojik sebeplerini merak ettim ve inceledim.
Magazin dünyası son günlerde Türk sinemasının unutulmaz aktörü Kemal Sunal’ın kendi izinden giden oğlu Ali Sunal ile 7 ay önce Bodrum’da evlendiği Gökçe Bahadır’ın sürpriz boşanma kararını konuşuyor.
Milliyet'in haberine göre, bir ay önce Sunal’ın “Beşer Beşer” isimli dizisinde beraber kamera karşısına geçen, her yerde mutluluk görüntüleri veren çiftin birkaç hafta içinde aldığı boşanma kararı başta aileleri olmak üzere herkesi şaşırttı. Baba evine dönen Gökçe Bahadır, boşanacaklarını açıkladıktan sonra Ali Sunal da 4 yıldır beraber olduğu Bahadır ile ayrılığının şiddetli geçimsizlikten kaynaklandığını belirtti ve “Dört senemi geçirdiğim Gökçe Bahadır ile evliliğimizi yürütmeye çalıştık ancak süreç sonunda anlaşarak ayrılma kararı aldık. Bu süreç ikimizin arasındaki anlaşmazlıklara bağlıdır.BASINDAN
Gökçe Bahadır 30 kasım 1981, Ali Sunal 22 eylül 1977 doğumlu.Gökçe Bahadır’ın astrolojik horoskopu şöyle : 1.Ev Yay burcunda Güneş, Merkür, Uranüs, Neptün var. 10. evde başak da Mars var. 11. evde Terazi de ise Satürn. Bulunuyor.

Ali Sunal’ın astrolojik horoskopu da şöyle : 1. evde güneş, Merkür, Venüs başak burcunda. 12. evde aslan burcunda Satürn var.

Astroloji biliminde edindiğim tecrübelere göre bu iki horoskoptan şunları söyleyebilirim. 1. evinde baş yani kişilik burcunda 4-5 gezegen toplaşmışsa durup düşünmek gereklidir. Gökçe hanımın horoskopunda 1. evde güneş, Merkür, Uranüs, Neptün var ve Uranüs Neptün gibi iki ağır isyankar değişimci ve diğeri hayalperest melankolik etkiler kafayı sürekli etkiliyor. Üstüne üstlük Mars başak burcunda, Satürn ise terazi burcunda. Satürn’ün evlilik ortaklık burcu terazi de bulunması zor taşınır evliliğe işaret eder. 4 yıl süren flörtün evlilikte 7 ay sürmeyişinin ana sebebi bence budur. Kavga mücadele gezegeni Mars da başak burcunda yani Ali Sunal’ın burcundadır. Bu iki kişi kavgasız gürültüsüz duramazlar.

Ali beyin horoskopunda ise 12. evde aslan burcunda Satürn gezegeninin bulunmasıdır. Gökçe hanımın horoskopunda Satürn terazi burcun da yani evlilik evindeydi. Satürn gezegeni astrolojide çok önemlidir. Satürn gezegeninin bulunduğu burç ve ev o kişinin hayatındaki ağır sınavların yönünü ve sarsıntı gücünü gösterir. Başak burçlu ve yay burçlu yani iki değişken burçlu kadın ve erkeğin evliliklerinde sorun çıkmaması imkansız gibidir. Toprak ve ateş olarak zıt tabiatlı burçlardır.

Birisi bu makalemi okuyup şunu düşünürse: KARDEŞİM MADEM ASTROLOJİ BİLİMDİR O ZAMAN SEN BU MAKALEYİ 7 AY ÖNCE YAZACAKTIN Kİ BAK AYRILACAKLARINI NASIL DA BİLDİ DİYELİM SANA. Böyle düşünen arkadaşıma şunu söyleyebilirim. 7 AY ÖNCE BUNU YAZAMAZDIM ÇÜNKÜ KAHİN DEĞİLİM KEHANETTE BULUNAMAM. Benim bu makalede yapmaya çalıştığım şey : Astrolojinin binlerce yıllık tecrübelerle araştırma ve incelemelerle yoğrulmuş olmasıdır. Bu makalemi okuyan bir tek kişi bile eşini seçerken bu ölçülerden faydalansa bana yeter artar. Bir tek kişinin hayatına olumlu katkım olursa ne mutlu bana.

7. ev ve terazi burcu ile 12. ev balık burcu evlilik ve kabiliyette çok önemlidir. Satürn ve Plüton gezegenlerinin 7. evde bulunması sorunlar getirecektir. Değişken burçlu yani başak, balık, yay, ikizler burçlarının yapacağı evlilikler sorunlu olacaktır. Gökçe Bahadır ile Ali Sunal boşanması astrologları mutlaka meraklandırmış ve incelemeye yöneltmiştir.
28 Ocak 2012 Cumartesi
UĞUR ÖZALTIN

Admin
Admin
Admin

http://www.ugurozaltin.tr.cx