Ugur Ozaltin Makaleleri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

En son konular
» BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN
DERİN AHTAPOT EmptyPaz Ağus. 19, 2012 2:17 pm tarafından Admin

» NEDEN ÇOK ÜZGÜNÜM
DERİN AHTAPOT EmptyPerş. Haz. 07, 2012 4:17 pm tarafından Admin

» KATİLLİK NERDE BAŞLAR
DERİN AHTAPOT EmptyPtsi Haz. 04, 2012 4:24 pm tarafından Admin

» SOR SORUYU
DERİN AHTAPOT EmptySalı Mayıs 29, 2012 12:20 pm tarafından Admin

» ÜSTÜN DÖKMEN DÖKTÜRDÜ
DERİN AHTAPOT EmptyÇarş. Mayıs 16, 2012 11:50 am tarafından Admin

» PARA ZAAFI
DERİN AHTAPOT EmptyPtsi Mayıs 14, 2012 5:50 pm tarafından Admin

» KUL HAKKI
DERİN AHTAPOT EmptyPerş. Mayıs 10, 2012 2:49 pm tarafından Admin

» DECCAL CENNETİNİ İSTEMİYORUM
DERİN AHTAPOT EmptyCuma Mayıs 04, 2012 2:06 pm tarafından Admin

» OKUMAK ÇÖZMEKTİR
DERİN AHTAPOT EmptyPerş. Mayıs 03, 2012 12:34 pm tarafından Admin

En son konular
» BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN
DERİN AHTAPOT EmptyPaz Ağus. 19, 2012 2:17 pm tarafından Admin

» NEDEN ÇOK ÜZGÜNÜM
DERİN AHTAPOT EmptyPerş. Haz. 07, 2012 4:17 pm tarafından Admin

» KATİLLİK NERDE BAŞLAR
DERİN AHTAPOT EmptyPtsi Haz. 04, 2012 4:24 pm tarafından Admin

» SOR SORUYU
DERİN AHTAPOT EmptySalı Mayıs 29, 2012 12:20 pm tarafından Admin

» ÜSTÜN DÖKMEN DÖKTÜRDÜ
DERİN AHTAPOT EmptyÇarş. Mayıs 16, 2012 11:50 am tarafından Admin

» PARA ZAAFI
DERİN AHTAPOT EmptyPtsi Mayıs 14, 2012 5:50 pm tarafından Admin

» KUL HAKKI
DERİN AHTAPOT EmptyPerş. Mayıs 10, 2012 2:49 pm tarafından Admin

» DECCAL CENNETİNİ İSTEMİYORUM
DERİN AHTAPOT EmptyCuma Mayıs 04, 2012 2:06 pm tarafından Admin

» OKUMAK ÇÖZMEKTİR
DERİN AHTAPOT EmptyPerş. Mayıs 03, 2012 12:34 pm tarafından Admin

Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama

DERİN AHTAPOT

DERİN AHTAPOT Empty DERİN AHTAPOT

Mesaj  Admin Çarş. Mayıs 11, 2011 3:31 pm

DERİN AHTAPOT

8 Kollu görünse de aslında 6 kollu 2 ayaklı olduğu bulunan bu su hayvanını konumuzda örnek alıp meseleyi açıklayalım. 4 KOLLU tabiri tabut için kullanılmaktadır 6 kol ise 6 yöne işaret etmektedir. 6 Yönden sarıp sarmalamış manasında bir benzetme. Ülkenin her köşesinde her kurumunda bir eli kolu bulunan gizli örgüt var mıdır yok mudur tartışması hala sürmekte.

Bu derin ahtapota DERİN DEVLET diyenler de bulunabilir. Ben derin devlet tabirine karşıyım. Devletn sırları vardır ve bu sırları paylaşan insanlar da olması şart. Bu insanların belli sorumluluk taşıması onların devlet olduklarını gerektirmez. Topu topu 100 kişilik bir beyin grubuna derin devlet denilemez.

BDP'nin desteklediği Diyarbakır bağımsız milletvekili adayları Güneydoğu Gazeteciler Cemiyeti'nde düzenledikleri basın toplantısı ile seçim startı verdi. Basın toplantısında konuşan bağımsız aday Altan Tan ise yaşanan kaset tartışmalarına dikkat çekerek: "Başbakan Erdoğan, kaset konusunda yakın arkadaşlarına ve bazı bakanlarının kasetlerine dikkat etsin. Eğer onların kasetleri piyasaya düşerse 66 bölümlük Hürrem Sultan dizisi ortaya çıkar"

Bu derin ahtapotun var olduğunu düşünüyorum. Ama silivri de felan değil bunlar. Silivri sakinleri sadece ortaya atılmış bir garnitür tabağından ibaret bence.Başbakan Erdoğan ın daha belediye başkanı bile olmadığı ya da olduğu ilk yıllar da ABD başkanında ağırlandığını düşünürsek.......Turgut Özal ın ABD de Rüştü Saraçoğlu na BEN 6 AY SONRA TÜRKİYE YE BAŞBAKAN OLACAĞIM SENİ MERKEZ BANKASINA DÜŞÜNÜYORUM KABUL EDER MİSİN sözünü hatırlarsak........ Derin ahtapot çok derinlerde. Parti liderleri, hatta bakanlar bile tanımıyor onları. Medya önünde değiller. Bunları dış derin örgütlerin desteklediği aşikardır. Bu ahtapotun bazen su üstüne yakın yüzdüğü oluyor ve tam fark edilir izleri ortaya çıkacağı sırada medya da flaş haberler bombardımanı oluyor sonra olaylar örtülüyor. Gözler kulaklar bu flaş haberlerle tıkanıveriyor.

APO nun yakalanıp ülkemize getirilişi sırasında Başbakan olan Ecevit in söylediği söz çok ilginçtir. Ecevit başbakan olduğu halde APO NUN BİZE NEDEN TESLİM EDİLDİĞİNİ BİLMEDİĞİNİ söylemiştir. Bu aslında hayret verici bir olaydır. Başbakanların da aslında çok şeyden haberdar olmadıklarının bir ispatıdır bu.

Başbakan Erdoğan da da bir çok zik-zaklar görülmüştür. NATONUN LİBYA DA NE İŞİ VAR sözünden 1 hafta sonra AKP de geri çark ederek Libya açıklarına savaş gemilerimiz alkışlarla yollanmıştır. Habur karşılaması,ermeni açılımı,ucube heykel meselesi ki o heykeli AKP li belediye yaptırmıştır. Seçimler de MHP seçmenine hoş gelecek sözler söyleyip doğuyu BDP ye bırakma stratejisi gibi bir çok olayda aslında DERİN AHTAPOT izleri vardır.Sex kasetleriyle siyaset dizayn ediliyor. Aklı başında insanlara da SAKIN SİYASETE BULAŞMAYIN mesajı veriliyor ve siyaset belirli bir zümrenin oyuncağı olmaya devam ediyor. KELLER BİRBİRİNİ ELLER hesabı ülke yağmalanmaya devam ediyor.

Başbakan ın ülkücü söylemlerine kanıp MHP yi baraj altında bırakan ülkücüler 13 haziran sabahı 330 AKP ve 50 BDP milletvekilii ile AKP nin yeni anayasa hazırlığına başladığını görünce ne düşünecekler çok merak ediyorum.
11 Mayıs 2011 Çarşamba
UĞUR ÖZALTIN
Admin
Admin
Admin

http://www.ugurozaltin.tr.cx