Ugur Ozaltin Makaleleri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

En son konular
» BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN
Eleştiri EmptyPaz Ağus. 19, 2012 2:17 pm tarafından Admin

» NEDEN ÇOK ÜZGÜNÜM
Eleştiri EmptyPerş. Haz. 07, 2012 4:17 pm tarafından Admin

» KATİLLİK NERDE BAŞLAR
Eleştiri EmptyPtsi Haz. 04, 2012 4:24 pm tarafından Admin

» SOR SORUYU
Eleştiri EmptySalı Mayıs 29, 2012 12:20 pm tarafından Admin

» ÜSTÜN DÖKMEN DÖKTÜRDÜ
Eleştiri EmptyÇarş. Mayıs 16, 2012 11:50 am tarafından Admin

» PARA ZAAFI
Eleştiri EmptyPtsi Mayıs 14, 2012 5:50 pm tarafından Admin

» KUL HAKKI
Eleştiri EmptyPerş. Mayıs 10, 2012 2:49 pm tarafından Admin

» DECCAL CENNETİNİ İSTEMİYORUM
Eleştiri EmptyCuma Mayıs 04, 2012 2:06 pm tarafından Admin

» OKUMAK ÇÖZMEKTİR
Eleştiri EmptyPerş. Mayıs 03, 2012 12:34 pm tarafından Admin

En son konular
» BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN
Eleştiri EmptyPaz Ağus. 19, 2012 2:17 pm tarafından Admin

» NEDEN ÇOK ÜZGÜNÜM
Eleştiri EmptyPerş. Haz. 07, 2012 4:17 pm tarafından Admin

» KATİLLİK NERDE BAŞLAR
Eleştiri EmptyPtsi Haz. 04, 2012 4:24 pm tarafından Admin

» SOR SORUYU
Eleştiri EmptySalı Mayıs 29, 2012 12:20 pm tarafından Admin

» ÜSTÜN DÖKMEN DÖKTÜRDÜ
Eleştiri EmptyÇarş. Mayıs 16, 2012 11:50 am tarafından Admin

» PARA ZAAFI
Eleştiri EmptyPtsi Mayıs 14, 2012 5:50 pm tarafından Admin

» KUL HAKKI
Eleştiri EmptyPerş. Mayıs 10, 2012 2:49 pm tarafından Admin

» DECCAL CENNETİNİ İSTEMİYORUM
Eleştiri EmptyCuma Mayıs 04, 2012 2:06 pm tarafından Admin

» OKUMAK ÇÖZMEKTİR
Eleştiri EmptyPerş. Mayıs 03, 2012 12:34 pm tarafından Admin

Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama

Eleştiri

Eleştiri Empty Eleştiri

Mesaj  Admin Perş. Tem. 16, 2009 10:17 pm

ELEŞTİRİ

Yazılarım ve şiirlerim okunuyor mu internette diye aşağı yukarı günde 1 defa google de adımı soyadımı yazarım arama yaparım.Başka forum ve sitelerde yazılarımı görünce çok mutlu olurum.

Dün de böyle yaptım ve NEDEN LAİKLİK ŞARTTIR adlı makalemi iki forumda eklenmiş olarak gördüm.

Sonra da makalem hakkında ne yazmışlar acaba diye düşünüp o forumlardan birisini tıkladım.Genelde yazıma olumlu tepki vardı ama bir kişinin yazdığı çok canımı sıktı.

SAGOKOLOLİKFENERLİ nikli birisi BU YAZIYI YAZAN HARBİDEN ZAVALLI diye bir ifade kullanmış.Bu ifadeyi okuyunca inanın sinirlerim alt üst oldu.Foruma üye olayım şu cahil kendini bilmeze İŞTE BURDAYIM ARDIMDAN KONUŞMA GEL NE DİYECEKSEN YÜZÜME SÖYLE diyem diye düşündüm.Yaklaşık 2 saat kadar gel gitler yaşadıktan sonra vazgeçtim ve bu makaleyi yazmaya karar verdim.

Neden bu makaleyi yazmaya karar verdim biliyor musunuz ?

Sadece bir forumda belki 15-16 yaşlarında bir elektrik idaresine basit bir dilekçe yazamayacak bir panik atak ruhlu bir gencin seviyesine kendimi düşürmektense, ben ağabeylik edeyim ki, böyle panik atak tiplerin tedavisine yardımcı olayım ve bu tarz bırakın bir makale yazmışlığını bir dilekçe bile yazamayacak seviyede birisine eğitiminde katkım bulunsun ve bu makalemi okusunda ELEŞTİRİ ile HAKARETİ birbirine karıştırmamayı öğrensin istedim.

Yanılma payımız hep vardır.Hata yapabiliriz.Eksik ve kusurluluk kulluğumuzdan kaynaklanır.Bende makalelerimde yanlış fikirler savunmuş olabilirim, araştırma hatası yapmış olabilirim.Yazılarımdan dolayı beni eleştirebilirsiniz ama asla bana hakaret edemezsiniz.

Rasullerin dışında hata yapmak herkese mahsustur.Rasuller sadece masumdur ve vahye erdirilmişlerdir, Onların kınanacak nefsleri yoktur.

Ama bazı soytarılar sözde dindar görüneceğim diye bir makale yazarına BU YAZIYI YAZAN HARBİDEN ZAVALLI diyebiliyor ve kendini Müslüman zannediyor bu maskara şovmen.

Halbuki yazımın altında edebiyatdefteri ndeki makalemin linki de var.Yani benim yerim yurdum belli.Google de Uğur Özaltın diye arama yapsa bulur beni de sitelerimide.Yazımı eleştireceksen yaz bana adam gibi.Ben de makalemde ne anlatmaj istediğimi açıklıyem sana.Ama sen kendi çöplüğünde hakaret etmeyi insanlık sanıyorsun.Bu makalenin yazarı senin hakaretini okumaz sanıyorsun.Ahirette senden davacı olmaz sanıyorsun.Ve sen bu kafayla kendini Müslüman sanıyorsun.Yazık sana ve senin gibilere.Adam ol da gel önce makale yazmaktan başla işe.Yazmak içinde önce düşünmek ve araştırma yapmak gerektiğini öğren.

ELİNDEN VE DİLİNDEN ZARAR DOĞMAYAN MÜSLÜMAN kardeşlerimin ve KOMŞUSUNUN CAN,MAL,IRZ EMANET EDEBİLDİĞİ Müminlerin Cuma bayramı mübarek olsun.

16 Temmuz 2009 Perşembe

UĞUR ÖZALTIN
Admin
Admin
Admin

http://www.ugurozaltin.tr.cx