Ugur Ozaltin Makaleleri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

En son konular
» BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN
KİM BU MURAT PEKDİLBER EmptyPaz Ağus. 19, 2012 2:17 pm tarafından Admin

» NEDEN ÇOK ÜZGÜNÜM
KİM BU MURAT PEKDİLBER EmptyPerş. Haz. 07, 2012 4:17 pm tarafından Admin

» KATİLLİK NERDE BAŞLAR
KİM BU MURAT PEKDİLBER EmptyPtsi Haz. 04, 2012 4:24 pm tarafından Admin

» SOR SORUYU
KİM BU MURAT PEKDİLBER EmptySalı Mayıs 29, 2012 12:20 pm tarafından Admin

» ÜSTÜN DÖKMEN DÖKTÜRDÜ
KİM BU MURAT PEKDİLBER EmptyÇarş. Mayıs 16, 2012 11:50 am tarafından Admin

» PARA ZAAFI
KİM BU MURAT PEKDİLBER EmptyPtsi Mayıs 14, 2012 5:50 pm tarafından Admin

» KUL HAKKI
KİM BU MURAT PEKDİLBER EmptyPerş. Mayıs 10, 2012 2:49 pm tarafından Admin

» DECCAL CENNETİNİ İSTEMİYORUM
KİM BU MURAT PEKDİLBER EmptyCuma Mayıs 04, 2012 2:06 pm tarafından Admin

» OKUMAK ÇÖZMEKTİR
KİM BU MURAT PEKDİLBER EmptyPerş. Mayıs 03, 2012 12:34 pm tarafından Admin

En son konular
» BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN
KİM BU MURAT PEKDİLBER EmptyPaz Ağus. 19, 2012 2:17 pm tarafından Admin

» NEDEN ÇOK ÜZGÜNÜM
KİM BU MURAT PEKDİLBER EmptyPerş. Haz. 07, 2012 4:17 pm tarafından Admin

» KATİLLİK NERDE BAŞLAR
KİM BU MURAT PEKDİLBER EmptyPtsi Haz. 04, 2012 4:24 pm tarafından Admin

» SOR SORUYU
KİM BU MURAT PEKDİLBER EmptySalı Mayıs 29, 2012 12:20 pm tarafından Admin

» ÜSTÜN DÖKMEN DÖKTÜRDÜ
KİM BU MURAT PEKDİLBER EmptyÇarş. Mayıs 16, 2012 11:50 am tarafından Admin

» PARA ZAAFI
KİM BU MURAT PEKDİLBER EmptyPtsi Mayıs 14, 2012 5:50 pm tarafından Admin

» KUL HAKKI
KİM BU MURAT PEKDİLBER EmptyPerş. Mayıs 10, 2012 2:49 pm tarafından Admin

» DECCAL CENNETİNİ İSTEMİYORUM
KİM BU MURAT PEKDİLBER EmptyCuma Mayıs 04, 2012 2:06 pm tarafından Admin

» OKUMAK ÇÖZMEKTİR
KİM BU MURAT PEKDİLBER EmptyPerş. Mayıs 03, 2012 12:34 pm tarafından Admin

Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama

KİM BU MURAT PEKDİLBER

KİM BU MURAT PEKDİLBER Empty KİM BU MURAT PEKDİLBER

Mesaj  Admin Cuma Mayıs 27, 2011 2:24 pm

KİM BU MURAT PEKDİLBER

Bugün facebook ta çok üzüldüğüm bir diyalog yaşadım izmirli ortopedik engelli Murat Pekdilber ile. Aşağıda aramızda geçen diyalog yer almaktadır. Konuşmada benim manisa belediyesi ile bağlantı durumumu sorması bende şüphe uyandırdı ve kendisini ismen google de arama yaptım. Kendisi hakkında bazı yazılar buldum onları da aşağıda okuyabilirsiniz.

Maalesef gördüm ki bu Murat Pekdilber adlı kişi pek dilber değil ve dilber işler yapmıyor. Kendi engelliliğini ve çevresindeki kafaladığı engellileri istismar ediyor. Siyasetçilerden kemik kapmak uğruna ya da engellileri söğüşlemek uğruna belki de ikisi birden nedenlerle engellileri ve belediye ilişkilerini sorguluyor. Karanlık işler ve karanlık ilişkiler kovalıyor.

Engellileri istismar eden bir engelliyi görünce çok üzüldüm bugün. Kader arkadaşlarını siyasetçilere peşkeş çekmek derdinde olan vicdansız engelliler de çıkabiliyormuş demekki. Derneklerin bu niyetlerle istismar ediliyor olması da ayrı bir üzüntü sebebi bende. Engelli dernekleri seçim arefelerinde siyasilerden kemik kapma derdine girerlerse inandırıcılıklarını kaybederler. Engelli dernekleri siyaset çukuruna asla sokulmamalıdır. Engelliler durumlarından rant sağlayacak kadar alçak olamazlar. Engellileri istismar edenlere de kendi engelni de istismar edenlere yazıklar olsun.
27 Mayıs 2011 Cuma
UĞUR ÖZALTIN

Murat Pekdilber ile ilgili internette bulabildiğim yazı ve haberler şunlar.
www.engelliler.biz sitesinde yer alan,benim de bilgimin olduğu bir olayı paylaşmak istedim. http://www.engelliler.biz/forum/yerel-yonetimler/49854-izmirden-bir-guzel-haber-daha.html Bu haberi mutlaka okuyun isterim.
Engelliler için tiyatro yapıyoruz, dergi, gazete çıkartıyoruz, hediyelik eşya satıyoruz gibi şeyler duygu sömürüsüne dayalı, sadece o düşüncenin sahibi engellinin menfaat sağladığı eylemler. Hele engellilere iş umudu verip, onların belgelerini almak, sömürmek ahlaksızlıktır. İzmirde öyle fena şeyler yaşandı ki, üstelik Konak Belediyesinin de sorumluluğu var bunda. Murat Pekdilber isimli hiç bir yetkisi olmayan, ne olduğu belirsiz bir engelli şahısta halen engellilerin diploma, nüfus, fotoğraf gibi belgeleri var. Hele engelli bir şahsın engellileri sömürmesi affedilir şey değil,edepsizlikten, ahlaksızlıktan da öte bir şey. Lise ve üniversite mezunu engelliler için ciddi sayıda kadrolar açılıyor ilk kez. Bu ve önümüzdeki süreçte bir çok eğitimli engelli iş sahibi olacak kamuda. Özellikle lise altı eğitime sahip dostlarımıza sesleniyorum, lütfen ne kadar işe ihtiyacınız da olsa , zor durumda da olsanız sizi sömürmek isteyen engellilere, belediye meclisi üyelerine, politikacılara sakın güvenmeyin. Böylelerini teşhir etmekte fayda var.Engellileri sömüren engellileri kınıyorum.
Memurlar net.

ENGELLİLERDEN AKP YE TEŞEKKÜR PLAKETİ
İzmir'de Empati Sanat ve Tiyatro Atölyesi Engelli Sanat Grubu Başkanı Murat Pekdilber, AK Parti İl Başkanlığı adına Sosyal İşlerden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Hüsniye Çoban'a ve eski Konak İlçe Başkanı Latif Özkan'a teşekkür plaketi takdim etti.

MURAT PEKDİLBER FACEBOOK TA ARKADAŞ LİSTEMDEKİ BİR ENGELLİ ARKADAŞTI. bUGÜN FACEBOOK TA KENDİSİYLE KISA BİR KONUŞMAM OLDU.

MURAT PEKDİLBER-SELAMLAR UĞUR BEY NASILSINIZ
UĞUR ÖZALTIN-ÇOK TEŞEKKÜRLER SİZ NASILSINIZ
UĞUR ÖZALTIN - SİZ DE ENGELLİ MİSİNİZ
MURAT pEKDİLBER- EVET
UĞUR ÖZALTIN - MANİSALISINIZ SANIRIM ÇALIŞIYOR MUSUNUZ
MURAT PEKDİLBER - HAYIR SİZ
UĞUR ÖZALTIN- MANİSA DA YAŞIYORUM ENGELLİYİM ÇALIŞMIYORUM
MURAT PEKDLBER-BELEDİYE İLE ARAN NASIL
UĞUR ÖZALTIN-NASIL YANİ
MURAT PEKDİLBER-BELEDİYE İLE BAĞLANTIN VAR MI
UĞUR ÖZALTIN-BELEDİYE TÜZEL BİR YAPIDIR VE HERKES TELEFON İLE BAĞLANTI KURULABİLİR
MURAT PEKDİLBER-TANIŞMAMIŞ GÖRÜŞMEMİŞ KONUŞMAMIŞ OLALIM
UĞUR ÖZALTIN-BU NE SAÇMA DİYALOG BÖYLE
MURAT PEKDİLBER-SENLE BU KADAR OLUYO
UĞUR ÖZALTIN-SİZ ARKADAŞLIKLARINIZI BELEDİYEYE YAKINLIK ÖLÇÜSÜNDE Mİ KURARSINIZ. ARKADAŞLARINIZ HEP BELEDİYE ÇALIŞANI MI

Admin
Admin
Admin

http://www.ugurozaltin.tr.cx