Ugur Ozaltin Makaleleri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

En son konular
» BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN
CHP DE SANÇO PANÇO DOLU AMA DONKİŞOT BULUNAMIYOR EmptyPaz Ağus. 19, 2012 2:17 pm tarafından Admin

» NEDEN ÇOK ÜZGÜNÜM
CHP DE SANÇO PANÇO DOLU AMA DONKİŞOT BULUNAMIYOR EmptyPerş. Haz. 07, 2012 4:17 pm tarafından Admin

» KATİLLİK NERDE BAŞLAR
CHP DE SANÇO PANÇO DOLU AMA DONKİŞOT BULUNAMIYOR EmptyPtsi Haz. 04, 2012 4:24 pm tarafından Admin

» SOR SORUYU
CHP DE SANÇO PANÇO DOLU AMA DONKİŞOT BULUNAMIYOR EmptySalı Mayıs 29, 2012 12:20 pm tarafından Admin

» ÜSTÜN DÖKMEN DÖKTÜRDÜ
CHP DE SANÇO PANÇO DOLU AMA DONKİŞOT BULUNAMIYOR EmptyÇarş. Mayıs 16, 2012 11:50 am tarafından Admin

» PARA ZAAFI
CHP DE SANÇO PANÇO DOLU AMA DONKİŞOT BULUNAMIYOR EmptyPtsi Mayıs 14, 2012 5:50 pm tarafından Admin

» KUL HAKKI
CHP DE SANÇO PANÇO DOLU AMA DONKİŞOT BULUNAMIYOR EmptyPerş. Mayıs 10, 2012 2:49 pm tarafından Admin

» DECCAL CENNETİNİ İSTEMİYORUM
CHP DE SANÇO PANÇO DOLU AMA DONKİŞOT BULUNAMIYOR EmptyCuma Mayıs 04, 2012 2:06 pm tarafından Admin

» OKUMAK ÇÖZMEKTİR
CHP DE SANÇO PANÇO DOLU AMA DONKİŞOT BULUNAMIYOR EmptyPerş. Mayıs 03, 2012 12:34 pm tarafından Admin

En son konular
» BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN
CHP DE SANÇO PANÇO DOLU AMA DONKİŞOT BULUNAMIYOR EmptyPaz Ağus. 19, 2012 2:17 pm tarafından Admin

» NEDEN ÇOK ÜZGÜNÜM
CHP DE SANÇO PANÇO DOLU AMA DONKİŞOT BULUNAMIYOR EmptyPerş. Haz. 07, 2012 4:17 pm tarafından Admin

» KATİLLİK NERDE BAŞLAR
CHP DE SANÇO PANÇO DOLU AMA DONKİŞOT BULUNAMIYOR EmptyPtsi Haz. 04, 2012 4:24 pm tarafından Admin

» SOR SORUYU
CHP DE SANÇO PANÇO DOLU AMA DONKİŞOT BULUNAMIYOR EmptySalı Mayıs 29, 2012 12:20 pm tarafından Admin

» ÜSTÜN DÖKMEN DÖKTÜRDÜ
CHP DE SANÇO PANÇO DOLU AMA DONKİŞOT BULUNAMIYOR EmptyÇarş. Mayıs 16, 2012 11:50 am tarafından Admin

» PARA ZAAFI
CHP DE SANÇO PANÇO DOLU AMA DONKİŞOT BULUNAMIYOR EmptyPtsi Mayıs 14, 2012 5:50 pm tarafından Admin

» KUL HAKKI
CHP DE SANÇO PANÇO DOLU AMA DONKİŞOT BULUNAMIYOR EmptyPerş. Mayıs 10, 2012 2:49 pm tarafından Admin

» DECCAL CENNETİNİ İSTEMİYORUM
CHP DE SANÇO PANÇO DOLU AMA DONKİŞOT BULUNAMIYOR EmptyCuma Mayıs 04, 2012 2:06 pm tarafından Admin

» OKUMAK ÇÖZMEKTİR
CHP DE SANÇO PANÇO DOLU AMA DONKİŞOT BULUNAMIYOR EmptyPerş. Mayıs 03, 2012 12:34 pm tarafından Admin

Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama

CHP DE SANÇO PANÇO DOLU AMA DONKİŞOT BULUNAMIYOR

CHP DE SANÇO PANÇO DOLU AMA DONKİŞOT BULUNAMIYOR Empty CHP DE SANÇO PANÇO DOLU AMA DONKİŞOT BULUNAMIYOR

Mesaj  Admin Çarş. Mayıs 12, 2010 10:54 pm

CHP DE SANÇO PANÇO DOLU AMA DONKİŞOT BULUNAMIYOR

CHP de yaşanılan olayları televizyondan izliyorum da, kongreye kadar olan on günü çok merak ediyorum. CHP bir lider çıkaramayan bir parti izlenimini yok edemezse kendi topuklarına sıkan şaşkın Redkit konumuna düşecektir. Bırakın rakip partileri güldürmeyi Ankara kedilerini bile güldüreceklerdir. Deniz ****** genel başkanlığa dönse ne olur ki, CHP şu video görüntüleri yüzünden oluşmuş olumlu havayı dahi dağıtıp CHP de eski tas eski hamam atasözüne geri dönecektir.

Deniz ****** geri dönmese CHP de kimse genel başkanlığa adaylığını açıklayamıyor. Korkuyorlar mı ? Korkuyorlarsa kimden korkuyorlar ? Korkmuyorlarsa ne yapıyorlar ? Kibarlık budalalığı mı yapıyorlar yoksa gösteriş mi ? Sosyal demokrat olduğunu iddia eden bir partide 2. bir lider yetiştirilememişse 40 yıldır, yazıklar olsun onlara. . Liderler ölünce yerlerine tabutlarını mı bırakacaklar yoksa karılarını mı ? Karısına partiyi bırakmanın da işe yaramadığını gördük Ecevitlerde.

O malum video kasetini internette yayanlar sanırım CHP nin kongre de nasıl durumlara düşeceğini çok iyi hesaplamışlar ve benim gördüğüm kadarıyla da CHP bir lideri çıkaramazsa intihar etmiş gibi olacak. Olabilecek bir erken seçimde de CHP ana muhalefet dahi olamaz. Geçmiş makalelerimde ekim ayında bir erken seçimin olabilirliğini yazmıştım. CHP bu kurultay da ölüm kalım kararı verecek bence. On gün var önümüzde.

Ben Güldal Mumcu yu genel başkanlığa çok uygun gördüğümü yazmıştım. Deniz ****** CHP de yeni bir lider oturtabilirse seçimlerde CHP çok oy artırır. Ama ****** anayasa değişiklik referandumunu ****** GELSİN Mİ – GİTSİN Mİ durumuna döndürürse büyük hata yapmış olur. Referandumu rayından çıkartmış olur.

******’ın skandal görüntülerden gündemdeki video görüntülerinin çakma olduğu anlaşılacaktır. Teknik incelemeler bunu açığa çıkaracaktır ve AKP bunun altında kalır.CHP Kurultay da yeni bir lider çıkararak AKP nin kabuslar görmesine sebep olabilir veya tam tersi kurultayda kavgalar küfürlerle öyle bir görüntü sergiler ki, kendini mahveder.

12 Mayıs 2010 Çarşamba

UĞUR ÖZALTIN
Admin
Admin
Admin

http://www.ugurozaltin.tr.cx