Arama
 
 

Sonuç :
 


Rechercher çıkıntı araştırma

Arama
 
 

Sonuç :
 


Rechercher çıkıntı araştırma

En son konular
» BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN
Paz Ağus. 19, 2012 2:17 pm tarafından Admin

» NEDEN ÇOK ÜZGÜNÜM
Perş. Haz. 07, 2012 4:17 pm tarafından Admin

» KATİLLİK NERDE BAŞLAR
Ptsi Haz. 04, 2012 4:24 pm tarafından Admin

» SOR SORUYU
Salı Mayıs 29, 2012 12:20 pm tarafından Admin

» ÜSTÜN DÖKMEN DÖKTÜRDÜ
Çarş. Mayıs 16, 2012 11:50 am tarafından Admin

» PARA ZAAFI
Ptsi Mayıs 14, 2012 5:50 pm tarafından Admin

» KUL HAKKI
Perş. Mayıs 10, 2012 2:49 pm tarafından Admin

» DECCAL CENNETİNİ İSTEMİYORUM
Cuma Mayıs 04, 2012 2:06 pm tarafından Admin

» OKUMAK ÇÖZMEKTİR
Perş. Mayıs 03, 2012 12:34 pm tarafından Admin

En son konular
» BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN
Paz Ağus. 19, 2012 2:17 pm tarafından Admin

» NEDEN ÇOK ÜZGÜNÜM
Perş. Haz. 07, 2012 4:17 pm tarafından Admin

» KATİLLİK NERDE BAŞLAR
Ptsi Haz. 04, 2012 4:24 pm tarafından Admin

» SOR SORUYU
Salı Mayıs 29, 2012 12:20 pm tarafından Admin

» ÜSTÜN DÖKMEN DÖKTÜRDÜ
Çarş. Mayıs 16, 2012 11:50 am tarafından Admin

» PARA ZAAFI
Ptsi Mayıs 14, 2012 5:50 pm tarafından Admin

» KUL HAKKI
Perş. Mayıs 10, 2012 2:49 pm tarafından Admin

» DECCAL CENNETİNİ İSTEMİYORUM
Cuma Mayıs 04, 2012 2:06 pm tarafından Admin

» OKUMAK ÇÖZMEKTİR
Perş. Mayıs 03, 2012 12:34 pm tarafından Admin

Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 Profil
 SSS
 Arama
Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 Profil
 SSS
 Arama

YIL 2030

Aşağa gitmek

YIL 2030

Mesaj  Admin Bir Çarş. Mayıs 27, 2009 2:16 pm

Dünya siyaseti üzerine bir beyin jimnastiği yapmaya ne dersiniz ?
Dünya haritası ve siyasi şekli 2030 yılında nasıl olur ?
Bugün olanlara bakıp neler anlayabiliyoruz ?
Çok kişinin kafası dumanaltı olmuş vaziyette bence.Pek gidişi düşünen yok sanırım.

Ben sorularla başlıyayım.
ABD ve ikiz kuleler miladı neyin başlangıcı oldu ?
Avrupa birliği TC içine alır mı ?
Rusya da Putin Yahudi sermayesini ülkeden kovdu mu ?
Irak olayları nereye varır ?
İran topun ağzında mı ?
AKP Avrupa birlikçi yani KÜRESEL SERMAYECİ mi ?
ABD ve Küresel sermaye kavgası nedir, nedendir ?
TC sınırları 2030 yılında nasıl olabilir ?

ABD ile Avrupa birliği yani küresel sermaye tam bir savaş halindedir.ABD ve Rusya küresel sermayeye karşı birlikte hareket ediyorlar.Avrupa birliği ve Çin birlikteler daha doğrusu Küresel sermaye Çine çöreklenmiş vaziyette.Putin iktidara gelince Rusya dan kovulmuş ve TC ve Çin de çöreklenmiştir.

İkiz kuleler saldırısı nereye yapılmıştır.DÜNYA TİCARET MERKEZİNE yani küresel sermayenin göbeğine ve neden Müslüman adlı teröristler seçilmiştir bu işe ? Ladin teröristi neden icad edilmiş bir teröristtir ve neden yakalanamaz ?

Bu kavga neden çıktı ?

2 dünya savaşının da sebebi neydi ? ENERJİ….
3. dünya savaşınıda aynı sebep başlatacak sanırım.
ABD yeni enerli kaynaklarını keşfetti ve eskilerinin üzerine çarpı atmak istiyor.Petrol kuyularını kapatıp dünyayı tamamen kendine bağlama derdinde.
Avrupa birliği ise yeni bir AMERİKA olmak istiyor.Dünyanın 3. süper gücü olmak derdinde.ABD ve Rusya bunu hazmedemezler.

AB yani küresel sermaye artık dünyayı kredi kartları ve bankalar-şirketler aracılığıyla yönetme iddiasında.ABD derin devleti ikiz kuleler saldırısıyla küresel sermayeye sert bir ihtar çekmiştir.Ladin ve ekibi bu iş için icat edilmiştir.ABD ortadoğudaki operasyonlarını daha kolay yapabilmesi için Müslüman etiketini kullanmakta ve AB ile Müslüman dünya arasınıda açmaktadır.Yani AB nin ortadoğudaki kaynaklarını ABD kesmektedir.

Rusya geçen kış ortasında avrupanın doğalgazını keserek avrupaya sert mesajlar vermiştir.AB nin yani küresel sermayenin dünyayı para ile yönetme sevdası ABD ve Rusya nın silah sanayi ve teknolojilerini yok edilmesi anlamına gelmektedir ve bu mümkün değildir.AB nin ESKERSİZ SİLAHSIZ dünya martavallarındaki esas sebep dünyayı Yahudi zihniyetiyle sırf para gücüyle yönetme sevdasındandır.Küresel sermayenin çöreklendiği ülkeleri incelerseniz İNSAN HAKLARI olayının tam bir palavra olduğunu görürsünüz.Çin buna iyi bir örnektir.

Ülkemizde de köyden şehre anormal göçün sebebi ucuz insan çalıştırılabilmesi için tarımın safha safha çökertilmesiyle ve şehirlerde kapkaçcı cennetine dönüştürülmüş sonrada kendini kolay satan insan profilleri 30 yıldır ülkemizde oluşturulmuştur.

2030 yılına kadar ülke sınırlarının bir hayli değişeceğini düşünüyorum.TC sınırlarınında sanılanın aksine küçülmeyeceğini tersine genişliyeceğine inanıyorum.AB enerjisiz ve askersiz halleriyle fazla götüremeyeceklerdir ve dağılacaklardır.AB nin en büyük hatası TC yi karşısına almak ve birliğe katmamak olacaktır.TC, ABD ve İsrail ile birlikte ortadoğuda lider ülke konumuna gelecektir.Dünya konjöktörü ülkemizin lehine gelişmektedir.Araplar ve Kürtler kaybedenler arasında olacaklardır.

Almanya dinci yobazlara ve Fransa da ayrılıkçı Kürtlere akıldanelik yapmanın bedelini mutlaka ödeyeceklerdir.TC bu iki ülkenin yani Almanya-Fransanın geçen 100 yılda çok büyük kötülüklerini görmüştür.Bu ülkeler kesinlikle bizim dostumuz felan değildir.Bilhassa Almanya dinci yobazlar vasıtasıyla ******e ve devletimize büyük kötülükler yapmıştır.Ülkemizdeki bir çok meşhur faili meçhul suikastın faili bu devletlerdir.Uğur Mumcu ve Hablemitoğlu cinayetleri vs.

Avrupa birliği yani küresel sermaye ve Yahudiler
Çok yönlü ve farklı kulvarlarda dünyanın gidişatına yön veren en güçlü 100 kişiden 51’inin Yahudi olduğu, Amerika’nın yüksek tirajlı dergilerinden Vanity Fair’in Ekim ayı sayısında yer aldı.
Bu yılda da, geçtiğimiz yılda olduğu gibi ünlü medya patronu Rupert Murdoch, listenin başını çekiyor. İkinci sırada ise Apple ve Pixar Animation şirketlerinin kurucularından Steve Jobs var.
2006 yılında ikinci sırada yer alırken, bu yıl üçüncü sırada Google’ın kurucularından Sergey Brin ve Larry Page var.
Dünyaya yön veren en güçlü 100 kişi arasından 9’u bayan olurken, bunlardan televizyon sunucularından Oprah Winfrey ve Jay-Z Afrika kökenli.
Listede yer alan diğer bazı isimler arasında New York Belediye başkanı Michael Bloomberg, Bill Clinton ve Al Gore bulunuyor.
Her yıl dünyanın en güçlü kişilerinin yer aldığı listeler duyurulurken, bunların arasından önemli bir bölümünü Yahudi nüfusu teşkil ediyor.
"İsrail’de yayınlanan bir gazeteye açıklama yapmış. Biz Türkiye Yahudilerinin yayın organı Şalom’dan aldık. Açıklamasında çok önemli ayrıntılar var. Birincisi, Avrupa Birliği’ne ilişkin. Bakın Ünlü Yahudi siyasetçi Avraam Burg ne diyor:

"Avrupa Birliği Tevrat Kaynaklı bir ütopyadır. Birliğin ne kadar zaman sonra sağlanabileceğini bilmiyorum ama tümüyle Yahudi temellere dayandığı kesin"
Hukukta bir tabir vardı; "En kuvvetli şahitlik, Hasmın şahitliğidir"
Bu şahitliğin üzerine başka ayrıntılarda ekleyebiliriz.

Avrupa Birliği’nin 12 yıldızlı bayrağını Paul Levi adındaki Musevi asıllı bir Belçikalı’ya ait olması,

12 Yıldız’ın da İsrail’in dünyanın çeşitli bölgelerine dağılmış İsrail’in 12 Kabilesini simgelemesi gibi...
Avrupa Birliği Hristiyan-Yahudi işbirliğinin en büyük örneklerinden biridir. Ortak düşmanları ise İslam Dünyasıdır. Hasmın şahadeti ortadadır.
"İsrail öldü!" diyor Burg. "Henüz haberi bize ulaşmadı ama ne yazık ki öldü..."
İsrail’in artık bir Yahudi ülkesi olmadığını söylüyor ve İsraillilere kendisinin yaptığı gibi ikinci bir ülkenin vatandaşlığını almalarını öğütlüyor. Kendisi de Fransız vatandaşlığı almış."
Bu haber çok şey anlatıyor.

Bu projenin baş kahramanı dünya sahnesine çıkarılmış 2007 model Sarkozy. Aynen daha önce çıkarılmış diğer figüranlar gibi.
Mesela: Che Guevara.

Desek ki bu şahıs İsrail kasabı Ariel Şaron’un akrabasıdır ve Şaron da Che Guevara’nın dayısının oğlu.
Osmanlı’daki Yahudiler; 15. ve 16. yüzyıllarda başlayarak, Osmanlı Devletine yüksek faizle borç veren Bankacılığın yanı sıra, Sarraflık, kumaş dokuma, esir ticareti, kalpazanlık (sahte para), altın kaçakçılığı, tefecilik, işleriyle meşgul olarak, Osmanlı’nın servet damarlarını ellerine geçirmişlerdi.

Vivien de Saint-Martin 1852’de yanınlanan bir kitabında şunları der; Yahudilerin yorucu işlerden nefret ettiklerini, bunun için ticaretle uğraşırken; kendi ırk ve dinlerinden olmayanları aldatmaları onların inançlarının gereği olduğundan Osmanlı’nın güvenini kaybederler ve bundan dolayı da sarraflık işinde Ermeniler hakim olurlar.

1717 yılında İngiltere’de başlatılan Masonluk 1721 yılında Fransız Masonları tarafından ilk Mason Locası İstanbul’da kurulur. Fakat geçerliliği sonradan dış kaynaklardan öğrenilmiştir.
Tesadüf değil
1748’de Osmanlı’da ilk bilinen Loca, İskoçya Büyük Locasına bağlı İskenderun Locasıdır.
Kurucular:
Humbaracı Ahmet Paşa; alias Chande Alexandre de Bonneval.
İbrahim Müteferrika; gerçek adı bilinmeyen, Erdel’li Hıristiyan Macar bir ailenin tanrıbilim okuyan çocuğu. 1691 yılında İstanbul’a gelir ve DÖNEREK MÜSLÜMAN OLUR.
Yirmisekiz Çelebizade Sait Çelebi; Sadrazam. 1720 yılında babası Paris elçisi iken onun kethüdalığını yapar. Masonlarla tanışır. 1727’de İbrahim Müteferrika’nın ilk matbaayı kurmasında büyük ölçüde destek olur.

İbrahim Müteferrika dan da anlaşılacağı gibi basın ve siyaset dünyası Yahudilerin tekelindedir şimdide.

21.12.2007
UĞUR ÖZALTIN
avatar
Admin
Admin

Mesaj Sayısı : 629
Kayıt tarihi : 10/05/09
Yaş : 51
Nerden : manisa

http://www.ugurozaltin.tr.cx

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Sayfa başına dön


 
Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz