Ugur Ozaltin Makaleleri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

En son konular
» BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN
CHP KÜLLERİNDEN  DOĞUYOR EmptyPaz Ağus. 19, 2012 2:17 pm tarafından Admin

» NEDEN ÇOK ÜZGÜNÜM
CHP KÜLLERİNDEN  DOĞUYOR EmptyPerş. Haz. 07, 2012 4:17 pm tarafından Admin

» KATİLLİK NERDE BAŞLAR
CHP KÜLLERİNDEN  DOĞUYOR EmptyPtsi Haz. 04, 2012 4:24 pm tarafından Admin

» SOR SORUYU
CHP KÜLLERİNDEN  DOĞUYOR EmptySalı Mayıs 29, 2012 12:20 pm tarafından Admin

» ÜSTÜN DÖKMEN DÖKTÜRDÜ
CHP KÜLLERİNDEN  DOĞUYOR EmptyÇarş. Mayıs 16, 2012 11:50 am tarafından Admin

» PARA ZAAFI
CHP KÜLLERİNDEN  DOĞUYOR EmptyPtsi Mayıs 14, 2012 5:50 pm tarafından Admin

» KUL HAKKI
CHP KÜLLERİNDEN  DOĞUYOR EmptyPerş. Mayıs 10, 2012 2:49 pm tarafından Admin

» DECCAL CENNETİNİ İSTEMİYORUM
CHP KÜLLERİNDEN  DOĞUYOR EmptyCuma Mayıs 04, 2012 2:06 pm tarafından Admin

» OKUMAK ÇÖZMEKTİR
CHP KÜLLERİNDEN  DOĞUYOR EmptyPerş. Mayıs 03, 2012 12:34 pm tarafından Admin

En son konular
» BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN
CHP KÜLLERİNDEN  DOĞUYOR EmptyPaz Ağus. 19, 2012 2:17 pm tarafından Admin

» NEDEN ÇOK ÜZGÜNÜM
CHP KÜLLERİNDEN  DOĞUYOR EmptyPerş. Haz. 07, 2012 4:17 pm tarafından Admin

» KATİLLİK NERDE BAŞLAR
CHP KÜLLERİNDEN  DOĞUYOR EmptyPtsi Haz. 04, 2012 4:24 pm tarafından Admin

» SOR SORUYU
CHP KÜLLERİNDEN  DOĞUYOR EmptySalı Mayıs 29, 2012 12:20 pm tarafından Admin

» ÜSTÜN DÖKMEN DÖKTÜRDÜ
CHP KÜLLERİNDEN  DOĞUYOR EmptyÇarş. Mayıs 16, 2012 11:50 am tarafından Admin

» PARA ZAAFI
CHP KÜLLERİNDEN  DOĞUYOR EmptyPtsi Mayıs 14, 2012 5:50 pm tarafından Admin

» KUL HAKKI
CHP KÜLLERİNDEN  DOĞUYOR EmptyPerş. Mayıs 10, 2012 2:49 pm tarafından Admin

» DECCAL CENNETİNİ İSTEMİYORUM
CHP KÜLLERİNDEN  DOĞUYOR EmptyCuma Mayıs 04, 2012 2:06 pm tarafından Admin

» OKUMAK ÇÖZMEKTİR
CHP KÜLLERİNDEN  DOĞUYOR EmptyPerş. Mayıs 03, 2012 12:34 pm tarafından Admin

Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama

CHP KÜLLERİNDEN DOĞUYOR

CHP KÜLLERİNDEN  DOĞUYOR Empty CHP KÜLLERİNDEN DOĞUYOR

Mesaj  Admin C.tesi Mayıs 22, 2010 5:13 pm

CHP KÜLLERİNDEN DOĞUYOR

Kemal Kılıçdaroğlu’nu kutluyorum ve kurultay konuşmasını da alkışlıyorum. Çok güzel bir konuşmaydı. CHP de şöför değişti ve önümüzdeki aylarda bu büyük değişimleri hep beraber göreceğiz. Daha önceki makalemde de yazmıştım Yay burcu insanı olan Kılıçdaroğlu mutlaka değişim uygulayacaktır çünkü Yay değişim burcudur. Ülkemizde ulusalcı kanat yeniden toparlanıyor. Bu alanda büyük bir boşluk vardı. AKP nin rakipsizliğinden doğan kabarmış kibirliliği toplumun bir kesimini çok rahatsız ediyordu. Kılıçdaroğlu bu koltuğun hakkını vereceğe benziyor. AKP uykusuz günle hazırlansın artık o kadar rahat olmayacaklar.

Kılıçdaroğlu konuşmasında çok güzel konulara değindi, halkın çok rahat anlayabileceği şekilde konuştu. AKP konusunda iyi eleştiriler getirdi. Öyle cümleler kurdu ki, hepsi de kendi başına bir slogan değerinde. RECEP BEY eleştiri sloganı bilhassa çok güzeldi. Önümüzdeki genel seçim sonuçları CHP açısından çok umutlu olmalı ve yöneticileri çok akılcı adımlar atmalıdır. CHP geçmişteki yanlış imajlarını yıkmıştır. Deniz ****** dönemi artık bitmiştir. Başbakan karşısındakini Deniz ****** zannederse ve Bülent Arınç benzeri alaycı ve kastını aşan konuşmalarına devam ederse bırakın gelecekteki başkanlık hayallerini meclise girmesi bile zordur bence.

Rahşan Ecevit ve diğer sanat, siyaset, küskünlerden gelen büyük destek çok olumlu bir rüzgar oluşturuldu. Önümüzdeki genel seçimler çok sürprizli geçecek. Kılıçdaroğlu halkın anlayacağı dilden konuşuyor. AKP nin küresel sermaye düşkünlüğü halkça sevilmiyor bence. . CHP nin kurumsal ve ulusal bir parti oluşu Kılıçdaroğlu nun konuşmasında görülmektedir. CHP köklerini bu konuşmada dosta düşmana bildirildi. AKP de bir kök olmadığından hırçılaşacak bundan sonra bence. 7 yıllık bir parti Cumhuriyet ile yaşıt bir partiye yine Cumhuriyet konusunda eleştirebiliyor hatta saldırıyor. AKP köksüzlüğünün boşluğunu alaycılık, kibir ve komplolarla doldurmaya çalıştı. AKP nin işi zor artık.

AKP nin kozmik odası yok kozmetik odası var bence ama makyaj akıyor. Altından ne çıkacak bende merak ediyorum. AKP nin aynen ANAP ın akibetine uğruyacağını hep düşünmüşümdür. Çünkü gecekondu parti olduklarından, kurumsallaşamadıklarından bir gün dağılacakları kaderleridir. Dini aksesuarları da onları devamlı ayakta tutamıyor çünkü hem küresel sermayeciden yana olup hem Hz Ömer adaletinden dem vurmak ne kadar gider ki :>

Dini aksesuarlar, dini söylemler asla küresel kan emicilerle birlikte yürümez. Tıpkı sol emek sölemlerini ağızlarından düşürmeyen sendikacıların holding patronlarının ziyafet davetlerinden kalkmadıklarındaki tezat gibi. Dini söylemlerde de bu tezat dini makyajlı partilerde var ne yazık ki. Hatta bu tezattan çok rahatsız olup eleştiren dinci gazete yazarları bile olmuştur.

CHP Deniz ****** bozunumuzdan, hizipçiliğinden, adam küstürme, adam kaçırtma görüntülerinden bugün kurtulmuştur. 7. CHP genel başkanı olan Gandi Kemal’e başarılar diliyorum. Turgut Özal ile başlayan TÜKETİM TOPLUMU OLMA hatasından dönülerek yine ÜRETİM İLE KALKINAN toplum olma yoluna ülkemizin girmesi gerektiğini hararetle destekliyorum. Tüketim ve faiz toplumu olmaktan çıkmayı şiddetle istiyorum. Laflarında faiz düzenine karşı çıkıp sağ partilerin faizci düzenlerine oy veren sözde Müslümanlara da hayret ediyorum.

22 Mayıs 2010 Cumartesi

UĞUR ÖZALTIN
Admin
Admin
Admin

http://www.ugurozaltin.tr.cx